Wednesday
NS Division IV: Colusa vs. Pierce 7:00 PM
NS Division V: Portola vs. Fall River 7:00 PM
Thursday
AAA Championship: Balboa vs. Lincoln at Kezar Stadium 11:00 AM
NS Division III: University Prep vs. Orland
Friday
SJS Division III: Christian Brothers vs. Grant at Hughes Stadium 1:00 PM
SJS Division I: Folsom vs. Oak Ridge at Hughes Stadium 6:00 PM
SJS Division VII: Ripon Christian vs. Woodland Christian at St. Mary’s Stockton HS 6:00 PM
NCS Division I: Clayton Valley Charter vs. Pittsburg at Heritage HS 7:00 PM
NCS Division II: San Ramon Valley vs. Campolindo at Dublin HS 7:00 PM
NCS Division III: El Cerrito vs. Windsor at Benicia HS 7:00 PM
NCS Division V: Miramonte vs. San Marin at Rancho Cotate HS 7:00 PM
CCS Division I: Serra vs. Mitty at San Jose City College 7:00 PM
CCS Division V: Palo Alto vs. Monterey at Sequoia HS 7:00 PM
Saturday
SJS Division IV: Vanden vs. Capital Christian at Hughes Stadium 1:00 PM
SJS Division VI: Summerville vs. Hughson at St. Mary’s Stockton HS 1:00 PM
CCS Division IV: Branham vs. Santa Teresa at San Jose City College 1:00 PM
SJS Division II: Manteca vs. Granite Bay at Hughes Stadium 6:00 PM
SJS Division V: Escalon vs. Sonora at St. Mary’s Stockton HS 6:00 PM
OAL Championship: McClymonds vs. Castlemont at Laney College 6:00 PM
NCS Division IV: Marin Catholic vs. Cardinal Newman at San Rafael HS 7:00 PM
NCS Division VII: St. Vincent vs. Clear Lake at Rancho Cotate HS 7:00 PM
CCS Division II: St. Ignatius vs. Bellarmine at San Jose City College 7:00 PM
CCS Division III: Menlo vs. Hollister at Rabobank Stadium 7:00 PM
NS Division II: Pleasant Valley vs. Foothill-Palo Cedro 7:00 PM
NCS Division VI: Justin-Siena vs. Pinole Valley TBD
NS Division IV: Colusa vs. Pierce 7:00 PM
NS Division V: Portola vs. Fall River 7:00 PM
Thursday
AAA Championship: Balboa vs. Lincoln at Kezar Stadium 11:00 AM
NS Division III: University Prep vs. Orland
Friday
SJS Division III: Christian Brothers vs. Grant at Hughes Stadium 1:00 PM
SJS Division I: Folsom vs. Oak Ridge at Hughes Stadium 6:00 PM
SJS Division VII: Ripon Christian vs. Woodland Christian at St. Mary’s Stockton HS 6:00 PM
NCS Division I: Clayton Valley Charter vs. Pittsburg at Heritage HS 7:00 PM
NCS Division II: San Ramon Valley vs. Campolindo at Dublin HS 7:00 PM
NCS Division III: El Cerrito vs. Windsor at Benicia HS 7:00 PM
NCS Division V: Miramonte vs. San Marin at Rancho Cotate HS 7:00 PM
CCS Division I: Serra vs. Mitty at San Jose City College 7:00 PM
CCS Division V: Palo Alto vs. Monterey at Sequoia HS 7:00 PM
Saturday
SJS Division IV: Vanden vs. Capital Christian at Hughes Stadium 1:00 PM
SJS Division VI: Summerville vs. Hughson at St. Mary’s Stockton HS 1:00 PM
CCS Division IV: Branham vs. Santa Teresa at San Jose City College 1:00 PM
SJS Division II: Manteca vs. Granite Bay at Hughes Stadium 6:00 PM
SJS Division V: Escalon vs. Sonora at St. Mary’s Stockton HS 6:00 PM
OAL Championship: McClymonds vs. Castlemont at Laney College 6:00 PM
NCS Division IV: Marin Catholic vs. Cardinal Newman at San Rafael HS 7:00 PM
NCS Division VII: St. Vincent vs. Clear Lake at Rancho Cotate HS 7:00 PM
CCS Division II: St. Ignatius vs. Bellarmine at San Jose City College 7:00 PM
CCS Division III: Menlo vs. Hollister at Rabobank Stadium 7:00 PM
NS Division II: Pleasant Valley vs. Foothill-Palo Cedro 7:00 PM
NCS Division VI: Justin-Siena vs. Pinole Valley TBD